تور چابهار ویژه نوروز ۹۹

۳شب و ۴روز
هتل ۳ستاره ونوس ۲.۵۰۰.۰۰۰

هتل ۴ستاره لاله ۳.۵۰۰.۰۰۰

هتل ۵ستاره لیپار ۴.۵۰۰.۰۰۰
???
خدمات: پرواز رفت و برگشت،ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری،اقامت با صبحانه

آفر تور چابهار

تورهای لحظه آخری روشاسیر با بهترین کیفیت و خدمات در خدمت شماست .

چابهار شهری جنوبی در استان سیستان و بلوچستان، تنها بندراقیانوسی ایران می‌ باشد که در جوار سواحل دریای مکران و اقیانوس هند قرار گرفته است. لنگرگاه چابهار مکانی است که کشتی های اقیانوس پیما می توانند در آنجا پهلو بگیرند، این بندر از بنادر آزاد ایران است. چابهار علاوه بر موقعیت بازرگانی که به واسطه بندر آزاد به دست آورده است، دارای جاذبه‌های تاریخی و طبیعی فراوانی می باشد که باعث جذب گردشگران تور چابهار شده است.
آب و هوای این شهر جنوبی در همه زمان ها بهاری و معتدل است و به دلیل نداشتن فصل پاییز و زمستان به چابهار، چهاربهار گفته می‌شود. این بندر زیبا سالانه میزبان تعداد بسیاری از گردشگران و توریست هایی است که با تور چابهار به این شهر سفر می کنند. بندر چابهار لقب هندوستان ایران را به خود اختصاص داده است. همین مطلب گردشگران تور چابهار را به سفر به این شهر ترغیب می کند. چابهار دارای چندین اسکله ماهیگیری است، در میان این اسکله ها سه اسکله تپس، رمین و بریس بسیار زیبا و تماشایی هستند.
حرفه ی اکثر مردم بومی چابهار صید ماهی است که این پیشه با زندگی مردم محلی پیوند دیرینه دارد. اگر می خواهید آرامشی غیر قابل وصف را تجربه کنید می توانید برای تماشای غروب خورشید به کنار ساحل بروید و از آن منظره زیبا نهایت استفاده را ببرید. خوراکی های محلی این شهر با توجه به موقعیت جغرافیایی و به دلیل قرار گرفتن در جوار دریا و همچنین وجود نخلستان، عمده غذای مردم این شهر خوراک دریایی وهمچنین خرما می باشد. زبان مردم چابهار بلوچی است و لهجه آنان جدگالی است. ۹۹% جمعیت این شهرستان را مسلمانان تشکیل می‌ دهند که سنی هستند.
از جاذبه های گردشگری این شهر می توان به، مسجد جامع تیس، قلعه تیس، قلعه پیروز گت، مسجد جامع دزک و غیره اشاره کرد که این مکان ها، تفرجگاه بسیار مناسبی برای گردشگران تور چابهارمی باشد. برای اینکه با جاذبه های گردشگری چابهار بیشتر آشنا شوید با تور چابهار به این شهر زیبا و بندری سفر کنید و از جاذبه های آنجا دیدن فرمایید.